Velkommen til ledersamling
På denne ledersamlingen vil vi starte med informasjon fra direktørteamet om sentrale prioriteringer, drift og investeringer som føringer for helse- og velferdsområdet fremover.
Deretter får vi et faglig innlegg fra KS ved regional etikkrådgiver. Innlegget tar utgangspunkt i ledernes hverdag og belyser hvordan 6‑trinnsmodellen kan brukes som et praktisk og systematisk beslutningsverktøy i krevende prioriterings- og etiske dilemmaer. Nytt verktøy for etisk refleksjon i priorteringsspørsmål vil bli presentert.
Påmelding gjelder både oppmøte og bestilling av lunsj, og må utføres senest innen 27 mai 2026. Dersom du har særskilte allergier, ber vi deg gi beskjed til Line Svendsen på e-post: line-jeanette.svendsen@sarpsborg.com

Prerequisites
Ledere, tillitsvalgte, vernetjeneste og rådgivere i virksomhet helseutvikling
Produced by
Sarpsborg kommune
Location
Tune adm. bygg, u. etg. Møterom Gandalf
Time from - to
03.06.2026 kl. 0830-14:00
Kaffe serveres fra kl 0800
Lunsj serveres kl 1045
Estimated time spent
6 timer
Course Type
Event
Available seats
33 of 110
Deadline
29.05.2026
